Comet - CAG-300X
Mere info:
Comet CAG-300X er en kunstig grunn for å forbedre mottak og overføring av kortbølgeantenner. Det skaper en avstemt motvekt, et utmerket valg for steder der det er vanskelig å få en god jordbunn, som leiligheter, øvre etasjer og så videre.
Frequency range:1.8 - 54 MHz
Comet CAG-300X er egnet for bruk med jordantenner, for eksempel (lange) ledningsantenner og antennepisker. Vær oppmerksom på at den ikke kan brukes med antenner som ikke er jordet, slik som dipoler, loop- og Yagi-antenner.
Viktig, Comet CAG-300X kan ikke brukes som en erstatning for den beskyttende bakken, Lightening Protection System. Koble Comet CAG-300X til den beskyttende jordingen, for eksempel et uttak med en beskyttende jordingsterminal eller jordoverflate etter behov.
- Backlight display / meter: Yes
- Voltage: 13.8 Volt, for display lightning only
- Output connector: 2x Binding posts
- Length: 280 mm
- Height: 100 mm
- Width: 165 mm
- Weight: 1700 gram
- uner: Yes
- DC power cable: Yes
- Installation manual: English
Kommentarer 0
Hvis du logger deg inn,kan du lage en omtale for dette produktet og dele det med andre kunder.
Logg inn